STANDARDOWE ROZWIĄZANIE DLA MOBILNYCH STACJI ROBOCZYCH CAD

SpaceMouse® Pro Wireless

Nowoczesne stacje robocze CAD są w dzisiejszych czasach coraz bardziej mobilne. Bezprzewodowa mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless oferuje profesjonalistom CAD zaawansowaną ergonomię oraz właściwości modelu SpaceMouse Pro w formacie stworzonym specjalnie dla często podróżujących inżynierów, architektów i projektantów. Mały, uniwersalny odbiornik o wysokiej wydajności, hub USB i stylowe etui ochronne sprawiają, że SpaceMouse Pro Wireless jest z Tobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz.

Płynna nawigacja w środowiskach 3D

Opatentowany przez firmę 3Dconnexion czujnik z technologią 6 stopni swobody ruchu (6DoF) został stworzony do nawigowania modelami i pozycjami kamery w CAD. Wystarczy pociągnąć, popchnąć, przekręcić lub przechylić drążek kontrolny urządzenia by przesuwać, przybliżać, oddalać i obracać modelem 3D lub kamerą w sposób precyzyjny i intuicyjny. Równocześnie druga ręka obsługująca standardową mysz wybiera, tworzy i edytuje. Jest to prosty i intuicyjny sposób pracy, który zapewnia lepsze zrozumienie projektów CAD oraz większą wydajność i ergonomię.

SpaceMouse Pro Wireless wspiera wiodące aplikacje 3D i CAD.

Wolność bez kabli

SpaceMouse Pro Wireless zapewnia szybkie i płynne połączenie z treściami 3D w czasie rzeczywistym dzięki technologii bezprzewodowej 2,4 GHz. Uniwersalny odbiornik 3Dconnexion’s Universal Receiver zapewnia profesjonalistom CAD połączenie z komputerem w jakości połączenia przewodowego.

Wbudowany akumulator zapewniający 2 miesięcy pracy na jednym ładowaniu i dołączone stylowe etui ochronne sprawiają, że SpaceMouse Pro Wireless jest dostępny zawsze i wszędzie, gdzie jest potrzebny.

Poprawiona ergonomia i wydajność w Twoim miejscu pracy

Gdy mysz jest intensywnie używana, z powtarzającymi się wzorcami ruchu, może to spowodować ból, napięcie i upośledzenie czynnościowe, znane również jako RSI (ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

Używanie do pracy obu rąk – myszy 3D w lewej ręce i standardowej myszy w prawej – zapobiega tym objawom, jednocześnie sprawiając, że praca z programem CAD będzie znacznie zdrowsza i bardziej efektywna.

Profesjonalna wydajność na wyciągnięcie ręki

SpaceMouse Pro Wireless automatycznie rozpoznaje środowisko aktywnej aplikacji i przypisuje odpowiednie polecenia do czterech dużych, miękkich w dotyku inteligentnych klawiszy funkcyjnych, co sprawia, że praca staje się sprawniejsza i wygodniejsza.

Wirtualny wyświetlacz pozwala na wygodną wizualizację komend przypisanych do inteligentnych klawiszy funkcyjnych na ekranie monitora, co pozwala lepiej skupić się na pracy.

Modyfikuj swoje polecenia, wygodnie i ergonomicznie

Klawisze modyfikujące na myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless oferują łatwy dostęp do funkcji Control, Shift, Alt, Esc, co oszczędza czas potrzebny na przenoszenie ręki z urządzenia na klawiaturę.

Pełnowymiarowa, pokryta miękkim materiałem podpórka pod nadgarstek zapewnia maksymalny komfort pracy i optymalne ułożenie ręki trzymającej drążek kontrolera.

Klawisze QuickView: spojrzenie na model z każdej strony

SpaceMouse Pro Wireless posiada cztery klawisze QuickView dające szybki dostęp do różnych rzutów obiektu, ułatwiając tym samym wykrywanie błędów, eksplorowanie alternatyw i efektywniejsze prezentowanie pracy.

Klawisz wyłączenia obrotu uniemożliwia rotację modelu, zapewniając jednoczesne przesuwanie i przybliżanie/oddalanie modelu w nawigacji 2D, w takich trybach pracy jak np. szkicowanie.

Podstawa pracy z produktami 3Dconnexion

Dzięki dokładnym, w pełni konfigurowalnym ustawieniom wstępnym i makrom zapisanym w naszym prostym, lecz potężnym sterowniku 3DxWare 10, profesjonaliści CAD mogą spersonalizować SpaceMouse Pro Wireless pod kątem swojej najwyższej wydajności.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytania