ZAAWANSOWANA NAWIGACJA 3D GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

SpaceMouse® Wireless

Nowoczesne miejsce pracy inżyniera stało się bardziej zróżnicowane, elastyczne i mobilne. Niezależnie od tego, czy przeglądasz rysunki 3D z kolegami, czy przedstawiasz pomysły na projekt na spotkaniu z klientem, SpaceMouse Wireless oferuje funkcje umożliwiające efektywną nawigację w aplikacjach 3D w dowolnym miejscu.

Niezawodna łączność

Niezawodna łączność
Połączyliśmy czujnik wykorzystujący technologię sześciu stopni swobody ruchu z bezprzewodową technologią 2.4 GHz oraz akumulatorem, by zagwarantować niezawodność urządzenia przewodowego.

SpaceMouse Wireless można połączyć z komputerem na dwa sposoby: bezprzewodowo przez uniwersalny odbiornik USB lub przez kabel USB, służący do łądowania baterii. Dzięki dużej pojemności litowo-jonowego akumulatora możesz pracować bezprzewodowo przez miesiąc bez ładowania.

Uniwersalny odbiornik 3Dconnexion Universal Receiver pozwala na podłączenie do 5 bezprzewodowych produktów firmy 3Dconnexion

Łatwość użycia

Każdy z dwóch przycisków SpaceMouse Wireless otwiera menu radialne 3Dconnexion, które zapewnia bezpośredni dostęp do 8 ulubionych poleceń aplikacji. Dzięki naszemu oprogramowaniu 3DxWare 10 możesz łatwo stworzyć swoje własne menu radialne w ciągu kilku sekund lub wybrać przydatne ustawienia wstępne.

Dopasowane etui ochronne w zestawie

Projektanci pracujący w podróży często zmieniają miejsce pracy i muszą chronić swoje urządzenia przenośne, dlatego mysz 3D SpaceMouse Wireless oferujemy w zestawie z kompaktowym i lekkim futerałem.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytania